Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| LIXINC Part # | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 1.1V 300MA TSOT5 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ADP1712AUJZ-1.1-R7 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.1V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.23V @ 300mA |
| ток - шығыс: | 300mA |
| ток - тыныш (iq): | 70 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | 420 µA |
| psrr: | 65dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable, Soft Start |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | TSOT-5 |
| TCR2EF32,LM(CT | IC REG LINEAR 3.2V 200MA SMV | 6739 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP2952AIM-3.3 | IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC | 1014 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UA7805CKTTR | IC REG LIN 5V 1.5A DDPAK/TO263-3 | 12092 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13R1G14-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT23-5 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX8511EXK33+T | IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5 | 13339 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R1501J092B-T1-JE | IC REG LINEAR 9.2V 1A TO252-5-P2 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN5RZ35AA-TR-FE | IC REG LINEAR 3.5V 100MA SOT23-5 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1155B15-U5T1G | IC REG LINEAR 1.5V 500MA SOT89-5 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP38841S-1.2/NOPB | IC REG LINEAR 1.2V 800MA DDPAK | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BDJ2GA5WEFJ-E2 | IC REG LINEAR 12V 500MA 8HTSOP | 3477 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP2112R5-2.6TRG1 | IC REG LINEAR 2.6V 600MA SOT89-5 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3050EDDB#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA 12DFN | 1349 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UA78L09CLPR | IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG | 2956 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 29046 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64000 | $0.64 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.