Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LD6805K/33P,115 |
| LIXINC Part # | LD6805K/33P,115 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LIN 3.3V 150MA DFN1010C-4 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LD6805K/33P,115 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LD6805K/33P,115 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 3.3V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.25V @ 150mA |
| ток - шығыс: | 150mA |
| ток - тыныш (iq): | 35 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | 150 µA |
| psrr: | 75dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Transient Voltage |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 4-UDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | DFN1010C-4 |
| NCP7812CTG | IC REG LINEAR 12V 1A TO220AB | 3314 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS7A0528PDBZR | IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-3 | 2697 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FAN2502S25X | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 | 257209 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP3964ES-ADJ-TI | IC REG LIN POS ADJ 800MA DDPAK | 13918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1155B10-U5T1G | IC REG LINEAR 1V 500MA SOT89-5 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13A1B23-U5T1U3 | IC REG LINEAR 2.3V 1A SOT89-5 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13A1F28-E6T1U3 | IC REG LINEAR 2.8V 1A 6HSOP | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL9014AIRMGZ-T | IC REG LINEAR 3V/2.7V 10DFN | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1132B36-I6T2U | IC REG LINEAR 3.6V 300MA SNT6A | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP2981A-28DBVR | IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5 | 13749 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1963AES8-1.8#PBF | IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SOIC | 2253 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM9070S/NOPB | IC REG LIN 5V 250MA DDPAK/TO263 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-816A39AMC-BAOT2U | IC REG LINEAR 3.9V 1A SOT23-5 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 320128 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09000 | $0.09 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.