Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | NCV8170BMX150TCG |
| LIXINC Part # | NCV8170BMX150TCG |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4XDFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | NCV8170BMX150TCG ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | NCV8170BMX150TCG |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | Automotive, AEC-Q100 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.5V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | - |
| ток - шығыс: | 150mA |
| ток - тыныш (iq): | 0.9 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 57dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 4-XDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 4-XDFN (1x1) |
| ZXTR2012Z-13 | IC REG LINEAR 12V 47MA SOT89 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UA723CDR | IC REG LIN POS ADJ 150MA 14SOIC | 8810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV8187AMN120TAG | IC REG LINEAR 1.2V 1.2A 6DFN | 298524924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS78633KTTT | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG | 43629 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1333C16-A4T1U3 | IC REG LINEAR 1.6V 300MA HSNT4-A | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI-3012KS-TL | IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOP | 1302 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP1799T-5002H/TT | IC REG LINEAR 5V 80MA SOT23-3 | 3292 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6349YHUT+ | IC REG LINEAR 150MA LOW DROPOUT | 1653 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1137B29-I6T2U | IC REG LINEAR 2.9V 300MA SNT6A | 1100 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-11L10A31-M5T1U | IC REG LINEAR 150MA SOT23-5 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP1804T-A002I/DB | IC REG LINEAR 10V 150MA SOT223-3 | 3869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADM7154ACPZ-2.5-R7 | IC REG LINEAR 2.5V 600MA 8LFCSP | 1662 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13R1A1J-A4T2U3 | IC REG LIN 1.85V 150MA HSNT4-B | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 66825 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18977 | $0.18977 |
| 3000 | $0.17398 | $521.94 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.