Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | S-1313C1J-A4T1U3 |
| LIXINC Part # | S-1313C1J-A4T1U3 |
| Өндіруші | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LIN 1.85V 200MA HSNT4-A |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | S-1313C1J-A4T1U3 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | S-1313C1J-A4T1U3 |
| Бренд: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| сериясы: | S-1313 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.85V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.58V @ 100mA |
| ток - шығыс: | 200mA |
| ток - тыныш (iq): | 100 nA |
| ток - қоректендіру (макс): | 1.35 µA |
| psrr: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Overcurrent, Thermal Shutdown |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | HSNT-4-A |
| LT3023IDD#PBF | IC REG LINEAR POS ADJ 10DFN | 2992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP2112R5-1.2TRG1 | IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT89-5 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5305-2.8YD5-TR | IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT23-5 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1315C19-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.9V 200MA SOT23-5 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13R1D24-I4T1U3 | IC REG LINEAR 2.4V 150MA SNT4A | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1335B12-A4T2U3 | IC REG LINEAR 1.2V 150MA HSNT4-B | 1041 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LDI1117-2.5U | IC REG LINEAR 2.5V 1.35A SOT89 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS8121YTVA5 | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 3511 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5236-3.3YM | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC | 1064 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1206B40-U3T1U | IC REG LINEAR 4V 250MA SOT89-3 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1135D28-A6T1U | IC REG LINEAR 2.8V 300MA HSNT-6A | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13R1A21-M5T1U3 | IC REG LINEAR 2.1V 150MA SOT23-5 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-816A45AMC-BAUT2G | IC REG LINEAR 4.5V 1A SOT23-5 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10832 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.33040 | $0.3304 |
| 10000 | $0.31816 | $3181.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.