Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | S-817B14AMC-CWDT2U |
| LIXINC Part # | S-817B14AMC-CWDT2U |
| Өндіруші | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 1.4V 20MA SOT23-5 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | S-817B14AMC-CWDT2U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | S-817B14AMC-CWDT2U |
| Бренд: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| сериясы: | S-817 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 10V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.4V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 1.58V @ 10mA |
| ток - шығыс: | 20mA |
| ток - тыныш (iq): | 2.5 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | - |
| қорғау ерекшеліктері: | - |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23-5 |
| LP2951CNG | IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8DIP | 69961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LD6806F/14P,115 | IC REG LINEAR 1.4V 200MA 6XSON | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV8560SN280T1G | IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5TSOP | 21932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV74315PDBVR | IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 | 5340 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP8345CLD-5.0 | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 1375 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP7115-30SEG-7 | IC REG LINEAR 3V 150MA SOT353 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BD33IC0WHFV-GTR | IC REG LINEAR 3.3V 1A 6HVSOF | 3118 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV4276BDSADJR4G | ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATO | 6593 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1132B45-M5T1G | IC REG LINEAR 4.5V 300MA SOT23-5 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS74533PCQWDRVRQ1 | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1335A21-A4T2U3 | IC REG LINEAR 2.1V 150MA HSNT4-B | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13R1G29-N4T1U3 | IC REG LINEAR 2.9V 150MA SC82AB | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM340MP-5.0/NOPB | IC REG LINEAR 5V 1.5A SOT223-4 | 16949 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11076 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.89000 | $0.89 |
| 3000 | $0.32480 | $974.4 |
| 6000 | $0.30240 | $1814.4 |
| 15000 | $0.29120 | $4368 |
| 30000 | $0.28000 | $8400 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.