Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC9281A1ME0R-G |
| LIXINC Part # | XC9281A1ME0R-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC9281A1ME0R-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC9281A1ME0R-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | XC9281 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығыс түрі: | Fixed |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 2.5V |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.95V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 600mA |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 6MHz |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 5-XFBGA, WLBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 5-WLP-06 (0.88x0.96) |
| XC9135B38CDR-G | 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLF50251ELXUMA2 | IC REG DC/DC CONVERTER | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9259B18C1R-G | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237E2LDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237B16C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9260B30DPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XD9261B2CDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236C36C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236A20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236C20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236A3ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9235A30D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237C14DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10894 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.32198 | $0.32198 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.