Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RP508K261A-TR |
| LIXINC Part # | RP508K261A-TR |
| Өндіруші | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | 600MA 6MHZ PWM/VFM STEP-DOWN DCD |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RP508K261A-TR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RP508K261A-TR |
| Бренд: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| сериясы: | RP508K |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығыс түрі: | Fixed |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 2.3V |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.6V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 600mA |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 6MHz |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 6-XFDFN |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | DFN(PLP)1212-6F |
| XC9258A20EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP511Z331B-TR-F | 0.3 ?A IQ ULTRA-LOW QUIESCENT CU | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9260B2MCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236E28DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9261A2CCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236A21C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9261A36CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236G24DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9262B29C1R-G | ULTRA SMALL 1.5A COT CONTROL SYN | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9257B3BCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XD9261B1HDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9235E2ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236C2FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10850 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.84000 | $0.84 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.