Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC9259A11E1R-G |
| LIXINC Part # | XC9259A11E1R-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC9259A11E1R-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC9259A11E1R-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | XC9259 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығыс түрі: | Fixed |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 2.5V |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.1V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 1A |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 6MHz |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-XFLGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | LGA-8B01 |
| XC9141B31C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9235A1LC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ZSPM1025AA1W1 | PQFN / 24 / 4X4MM# G1 - TAPE&REE | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TCM33063AVPA | ANA DC-DC.5A SW I REG | 15771 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9802B303ER-G | STEP-UP CHARGE PUMP WITH REGULAT | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236E19DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9257A34EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236C09DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237G2FD4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9260B3CDER-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9141B37CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9142E25C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236B3DCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10896 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.78820 | $0.7882 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.