Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XD9260B24DER-Q |
| LIXINC Part # | XD9260B24DER-Q |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XD9260B24DER-Q ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XD9260B24DER-Q |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | XD9260 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығыс түрі: | Fixed |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 2.7V |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.4V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 1.5A |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 3MHz |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC9237E3CDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9235A29D0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX866EUA-G062 | SINGLE-CELL DC-DC CONVERTER | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9140A4114R-G | PFM STEP-UP SYNCHRONOUS DCDC CON | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV6323BMTAAWTBG | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WDFNW | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9261A27CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9281A14E0R-G | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9235A3MCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237C1DD4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236B09D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237G33C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9235B20CER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP503L102A-TR | 600MA PWM/VFM STEP-DOWN DCDC CON | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10860 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.68709 | $0.68709 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.