Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC9136E42CDR-G |
| LIXINC Part # | XC9136E42CDR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC9136E42CDR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC9136E42CDR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | XC9136 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Up |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Boost |
| шығыс түрі: | Fixed |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 0.65V |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 4.2V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 500mA |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 1.2MHz |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-UFDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-USPB (2.9x2.6) |
| XC9235A0LD0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9141A46CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9257B3FCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9260B1HDPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9141E31D0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XD9260A12CER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237G33DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9257A21EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237A2EC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9235A35D0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237B3FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX17223ALT+T | 0.9V TO 5V, 500MA INPUT CURRENT | 20951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9235A30C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10969 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.93015 | $0.93015 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.