Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AOZ3018PI_2 |
| LIXINC Part # | AOZ3018PI_2 |
| Өндіруші | Alpha and Omega Semiconductor, Inc. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AOZ3018PI_2 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AOZ3018PI_2 |
| Бренд: | Alpha and Omega Semiconductor, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Alpha and Omega Semiconductor, Inc. |
| сериясы: | EZBuck™ |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 4.5V |
| кернеу - кіріс (макс): | 18V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 0.8V |
| кернеу - шығыс (макс): | 15.3V |
| ток - шығыс: | 5A |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 500kHz |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SO-EP |
| LTC939CS#TRPBF | IC REG CTLR HIGH POWER 16SOIC | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT6237AHGQUF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 7A 14UQFN | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AOZ1237QI-03 | IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 23QFN | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM27341SDX/NOPB | IC REG BUCK ADJ 1.5A 10WSON | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1697SEUT+T | IC REG CHARG PUMP INV 60MA SOT23 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2577T-12/LB03 | IC REG MULT CONFG 12V 3A TO220-5 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM72485X/NOPB | IC REG BUCK ADJ 150MA 8WSON | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AN8013SH-E1V | IC REG BUCK BST ADJ 50MA 10SSOP | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MP8708EN-LF | IC REG STEPDOWN CONVERTER 8SOIC | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC4575BU TR | IC REG BUCK BST ADJ 1.7A TO263-5 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3128IFE | IC REG BCK BST ADJ 3A 24TSSOP | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP1501A-12T5RG-U | IC REG BUCK 3A TO220-5 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2571-2BMM-TR | IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A 8MSOP | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10952 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.