Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM2598S-ADJ/NOPB |
| LIXINC Part # | LM2598S-ADJ/NOPB |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | IC REG BUCK ADJ 1A TO263-7 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM2598S-ADJ/NOPB ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM2598S-ADJ/NOPB |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | SIMPLE SWITCHER® |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 4.5V |
| кернеу - кіріс (макс): | 40V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.2V |
| кернеу - шығыс (макс): | 37V |
| ток - шығыс: | 1A |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 150kHz |
| синхронды түзеткіш: | No |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | DDPAK/TO-263-7 |
| LM2576T-5.0/LF03 | IC REG BUCK 5V 3A TO220-5 | 1745 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3612IUDC#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 20QFN | 2109 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3494AEDDB#TRMPBF | IC REG BOOST ADJ 225MA 8DFN | 1307 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP1530DM25R2 | SWITCHING REGULATOR | 4747 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS613222ADBVT | IC REG BOOST 5V 2.5A SOT23-5 | 10347552 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MP2321GD-P | IC REG 19V 2A LOW IQ HI EFFICIEN | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1959CS8#PBF | IC REG BUCK SEPIC ADJ 4.5A 8SOIC | 1665 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1170HVIT#31PBF | IC REG MULT CONFG ADJ 5A TO220-5 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC7103IUHE#TRPBF | IC REG BUCK ADJ 2.3A 36QFN | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPQ2451GT-5-AEC1-Z | IC REG BUCK 5V 600MA SOT23-6 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3624EMSE#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 12MSOP | 2342 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3473AEDE#PBF | IC REG BOOST ADJ 1.2A 12DFN | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1374IS8#TRPBF | IC REG BUCK SEPIC ADJ 4.5A 8SOIC | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10875 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.64000 | $4.64 |
| 10 | $4.16399 | $41.6399 |
| 45 | $3.93671 | $177.15195 |
| 135 | $3.41182 | $460.5957 |
| 540 | $2.90443 | $1568.3922 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.