Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC9141D39CMR-G |
| LIXINC Part # | XC9141D39CMR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC9141D39CMR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC9141D39CMR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | XC9141 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Up |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Boost |
| шығыс түрі: | Fixed |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 0.65V |
| кернеу - кіріс (макс): | 6V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 3.9V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 500mA |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 1.2MHz |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-25 |
| XC9141A55DMR-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMC7660IM | SWITCHED CAPACITOR CONVERTER, 0. | 1247 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R1286K002E-TR | PWM STEP-UP/INVERTING DCDC CONVE | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC24045-KDYFL-TR | IC REG BUCK PROG 5A 20FQFN | 5899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS62067DSGT | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WSON | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1683EUK+T | IC REG CHARGE PUMP 2VIN SOT23-5 | 4064 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AOZ6643DI | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8DFN | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236C38CMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ICL7660CUA+ | IC REG CHARG PUMP INV 20MA 8UMAX | 2025188 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MP2238GD-Z | HIGH-EFFICIENCY, 8A, 18V, SYNCHR | 34805843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2587T-5.0/NOPB | IC REG MULTI CONFG 5V 5A TO220-5 | 1146 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-8354J20MC-JYFT2G | IC REG BOOST 2V 300MA SOT23-5 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3692EUH#PBF | IC REG BUCK ADJ 3.5A DL 32QFN | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10802 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55650 | $0.5565 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.