Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TPS54339EDDAR |
| LIXINC Part # | TPS54339EDDAR |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | TPS54339E 4.5V TO 23V INPUT, 3A |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TPS54339EDDAR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TPS54339EDDAR |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | SWIFT™, D-CAP2™, Eco-Mode™ |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 4.5V |
| кернеу - кіріс (макс): | 23V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 0.76V |
| кернеу - шығыс (макс): | 7V |
| ток - шығыс: | 3A |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 600kHz |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SO PowerPad |
| MP3414DJ-LF-Z | IC REG BOOST ADJ 1.5A TSOT23-8 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9141B38DMR-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9237A2DCMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV62568DRLR | IC REG BUCK ADJ 1A SOT563-6 | 6663 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM26001BMH/NOPB | IC REG BUCK ADJ 1.5A 16HTSSOP | 1111 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236A17DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3470HDDB#TRMPBF | IC REG BUCK ADJ 200MA 8DFN | 1357 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2598S-5.0/NOPB | IC REG BUCK 5V 1A TO263-7 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMR16006YQDDCTQ1 | IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-6 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS54228DDA | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOPWR | 1178 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1076CT7#PBF | IC REG MULT CONFG ADJ 2A TO220-7 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT8364EMSE#PBF | IC REG BST SEPIC 4A 16MSOP | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9236C3FDMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12995 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.91000 | $0.91 |
| 2500 | $0.40662 | $1016.55 |
| 5000 | $0.39210 | $1960.5 |
| 12500 | $0.37758 | $4719.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.