Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MCP1256T-E/UN |
| LIXINC Part # | MCP1256T-E/UN |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10MSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MCP1256T-E/UN ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MCP1256T-E/UN |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Up |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Charge Pump |
| шығыс түрі: | Fixed |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 1.8V |
| кернеу - кіріс (макс): | 3.6V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 3.3V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 100mA |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 650kHz |
| синхронды түзеткіш: | No |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-MSOP |
| XC9237C33DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3406ABES5-2#TRPBF | IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-5 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AOZ2233CQI-02 | POWER IC EZBUCK | 6961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT6211AHGE | IC REG BUCK ADJ 1.5A SOT23-6 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5026EUT+T | IC REG BOOST ADJ 260MA SOT23-6 | 7060 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP400N341A-TR-FE | CURRENT MODE PWM/VFM STEP-UP DCD | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2676SD-12/NOPB | IC REG BUCK 12V 3A 14VSON | 1133 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX669EUB | PWM STEP-UP CONTROLLER | 4913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL78235ARZ-T | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 16TQFN | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2571-2YMM | IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A 8MSOP | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2597M-5.0 | SWITCHING REG, VOLTAGE-MODE, 1.4 | 1097 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX77801EWP+T | IC REG BCK BST PROG 2A 20WLP | 1037 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS60210DGS | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10VSSOP | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13224 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.53000 | $1.53 |
| 2500 | $1.14330 | $2858.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.