Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX17505SATP+T |
| LIXINC Part # | MAX17505SATP+T |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Сипаттама | IC REG BUCK ADJUSTABLE 20TQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX17505SATP+T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX17505SATP+T |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты тоқ тұрақты ток коммутациялық реттегіштер |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | Himalaya |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (мин): | 4.5V |
| кернеу - кіріс (макс): | 60V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 0.9V |
| кернеу - шығыс (макс): | 54V |
| ток - шығыс: | - |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-TQFN (4x4) |
| LTC3112IDHD#PBF | IC REG BCK BST ADJ 2.5A 16DFN | 3234 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX17633BATP+T | IC REG BUCK ADJ 3.5A 20TQFN | 5802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM22680MRX-ADJ/NOPB | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOPWR | 2284 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT7296AGJ8F | IC REG BUCK ADJ 3A TSOT23-8 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS562219ADDFT | IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-8 | 1454 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC22600YML-TR | IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 24MLF | 4464 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5096BATE+T | IC REG BUCK ADJ/5V 600MA 16TQFN | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADP1111AN-5 | UPWR, STEP-UP/DOWN SWITCHING REG | 2883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS62361BYZHT | IC REG BCK ADJ/PROG 2.5A 16DSBGA | 1444 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS543C20RVFR | IC REG BUCK ADJ 40A 40LQFN | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9265A371MR-G | 0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9258A36EMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3608EWKG#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 52QFN | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 15911 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.17100 | $2.171 |
| 2500 | $2.03638 | $5090.95 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.