Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MIC38C45ABM-TR |
| LIXINC Part # | MIC38C45ABM-TR |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Сипаттама | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MIC38C45ABM-TR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MIC38C45ABM-TR |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Discontinued at Digi-Key |
| шығыс түрі: | Transistor Driver |
| функциясы: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive, Isolation Capable |
| топология: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| шығу саны: | 1 |
| шығару фазалары: | 1 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 7.6V ~ 20V |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 500kHz |
| жұмыс циклі (макс): | 50% |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| сағатты синхрондау: | No |
| сериялық интерфейстер: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Frequency Control |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| LTC7851EUHH | IC POWER MANAGEMENT | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL6248ACR | IC REG CTRLR 40QFN | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX742CWP+T | IC REG CTRLR BOOST 20SOIC | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2168BMM-TR | IC REG CTRLR BUCK 10MSOP | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX16933BATIS/V+ | IC REG CTRLR BUCK 28TQFN | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-8355Q28BD-OWN-TFG | IC REG CTRLR BOOST 6SNB | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5015ESA-T | IC REG CTRLR FLYBACK 8SOIC | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SC419ULTRT | IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL6522IB | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UC3874N-2G4 | IC REG CTRLR BUCK 18DIP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP5424AD | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UC3841DWG4 | IC REG CTRLR MULT TOP 18SOIC | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L5994 | IC REG CTRLR BUCK 32-TQFP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10987 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.