Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | UCC3800DTRG4 |
| LIXINC Part # | UCC3800DTRG4 |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Сипаттама | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | UCC3800DTRG4 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | UCC3800DTRG4 |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс түрі: | Transistor Driver |
| функциясы: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| шығу саны: | 1 |
| шығару фазалары: | 1 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 6.9V ~ 12V |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 46kHz |
| жұмыс циклі (макс): | 99% |
| синхронды түзеткіш: | No |
| сағатты синхрондау: | No |
| сериялық интерфейстер: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Frequency Control |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| MAX1771CSA-T | IC REG CTRLR BST/BUCK-BST 8SOIC | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HIP6311ACBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 20SOIC | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM5642XMT | IC REG CTRLR BUCK 28TSSOP | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UC3845BNST | IC REG CTRLR BST/FLYBK 8-MINIDIP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI9111DY-E3 | IC REG CTRLR MULT TOP 14SOIC | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3856EFE | IC POWER MANAGEMENT | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UC2874DW-1G4 | IC REG CTRLR BUCK 18SOIC | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3862HGN-2 | IC POWER MANAGEMENT | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL6526ACB-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L6712Q | IC REG CTRLR BUCK 36VFQFPN | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS40005DGQG4 | IC REG CTRLR BUCK 10MSOP | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL6721AB-T | IC REG CTRLR BOOST/FLYBK 16SOIC | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NX2124ACSTR | IC REG CTLR BUCK 8SOIC | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10861 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.