Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MIC2183BQS |
| LIXINC Part # | MIC2183BQS |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Сипаттама | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MIC2183BQS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MIC2183BQS |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Discontinued at Digi-Key |
| шығыс түрі: | Transistor Driver |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығу саны: | 1 |
| шығару фазалары: | 1 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.9V ~ 14V |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 200kHz, 400kHz |
| жұмыс циклі (макс): | 100% |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| сағатты синхрондау: | Yes |
| сериялық интерфейстер: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-QSOP |
| SC4806MLTRT | IC REG CTRLR BUCK 12MLPQ | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SC412AMLTRT | IC REG CTRLR BUCK 16MLP | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL6522BIR-T | IC REG CTRLR BUCK 16QFN | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XRP6124ES0.5-F | IC REG CTRLR BUCK SOT23-5 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG1524J | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 16DIP | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC3809BM-TR | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX16931ATLR/V+W | MAX16931 2MHZ, 36V, DUAL BUCK WI | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2744MTC | IC REG CTRLR BUCK 14TSSOP | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM5041SDX | IC REG CTRLR MULT TOP 16WSON | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT8237CZQW | IC REG CTRLR BUCK 10WDFN | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL6520CB | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM5027ASQ/NOPB | IC REG CTRLR FWRD CONV 24WQFN | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT9214GS | IC REG CTRLR BUCK 8SOP | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10933 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.