Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | E-SG2525AP013TR |
| LIXINC Part # | E-SG2525AP013TR |
| Өндіруші | STMicroelectronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Сипаттама | IC REG CTRLR BCK/PSH-PULL 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | E-SG2525AP013TR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | E-SG2525AP013TR |
| Бренд: | STMicroelectronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Өндіруші: | STMicroelectronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс түрі: | Transistor Driver |
| функциясы: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck, Push-Pull |
| шығу саны: | 2 |
| шығару фазалары: | 1 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 8V ~ 35V |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 100Hz ~ 400kHz |
| жұмыс циклі (макс): | 49% |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| сағатты синхрондау: | Yes |
| сериялық интерфейстер: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable, Soft Start |
| Жұмыс температурасы: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SO |
| MB39A112PFT-G-BND-ERE1 | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5070BASA | IC REG CTRLR FLYBACK 8SOIC | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT8108FGSP | IC REG CTRLR BUCK 8SOP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL8104CBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP5425DB | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC34060ADR2 | IC REG CTRLR FLYBACK 14SOIC | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L5991A | IC REG CTRLR FLYBACK 16DIP | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3753IFE | IC REGULATOR | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3805HMSE#TR | IC REG CTRLR FLYBACK 10MSOP | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX16932BATIU/V+ | IC REG CTRLR BUCK 28TQFN | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP3586AMTR-G1 | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UC3845NG | IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8DIP | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX747ESD+T | IC REG CTRLR 14SOIC | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10834 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.