Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | UCC3805N |
| LIXINC Part # | UCC3805N |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Сипаттама | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | UCC3805N ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | UCC3805N |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс түрі: | Transistor Driver |
| функциясы: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| шығу саны: | 1 |
| шығару фазалары: | 1 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 3.6V ~ 12V |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 31kHz |
| жұмыс циклі (макс): | 49% |
| синхронды түзеткіш: | No |
| сағатты синхрондау: | No |
| сериялық интерфейстер: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Frequency Control |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-PDIP |
| UC3844BVD1R2G | IC REG CTRLR PWM CM 8-SOIC | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS5124DBTRG4 | IC REG CTRLR BUCK 30TSSOP | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UCC28C40QDRQ1 | AUTOMOTIVE BICMOS LOW-POWER CURR | 4885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5003CSE+ | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 512187 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-8333AAAC-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-8338AAGB-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX16990ATCD/V+ | IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 12TQFN | 1875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADP3025JRU-REEL | DUAL OUTPUT POWER CONTROLLER | 12022 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL6545AIBZ | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 11779 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADP1871ARMZ-0.3-R7 | SYNCHRONOUS BUCK CONTROLLER WITH | 9689 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1909-8EG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK SMBUS 28SSOP | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UC2825ADWTRG4 | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2183YQS-TR | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11189 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.67000 | $3.67 |
| 10 | $3.29762 | $32.9762 |
| 50 | $3.11726 | $155.863 |
| 100 | $2.70162 | $270.162 |
| 500 | $2.29984 | $1149.92 |
| 1000 | $1.93963 | $1939.63 |
| 2500 | $1.84265 | $4606.625 |
| 5000 | $1.77337 | $8866.85 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.