Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TPS40304DRCR |
| LIXINC Part # | TPS40304DRCR |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Сипаттама | IC REG CTRLR BUCK 10SON |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TPS40304DRCR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TPS40304DRCR |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс түрі: | Transistor Driver |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығу саны: | 1 |
| шығару фазалары: | 1 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 3V ~ 20V |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 600kHz |
| жұмыс циклі (макс): | 90% |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| сағатты синхрондау: | No |
| сериялық интерфейстер: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable, Power Good, Soft Start |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-VSON (3x3) |
| ISL8843ABZ-T | ISL8843 - SINGLE-ENDED CURRENT M | 3395 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3863IMSE#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1628CG-PG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UCC3808APWTR-2G4 | IC REG CTRLR PUSH-PULL 8TSSOP | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC38C43XYM | BICMOS CURRENT-MODE PWM CONTROLL | 5964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UCC28220DR | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 2908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UCC2808AN-2G4 | UCC2808A-2 LOW-POWER CURRENT-MOD | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3883IUH-1#WTRPBF | 1X PHBUCK DC/DC CNTR W/ DIG PWR | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1628IG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 1765 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UCC3813D-1 | UCC3813-1 LOW POWER ECONOMY BICM | 3708 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC38C43-1BM | CURRENT-MODE PWM CONTROLLER | 1488 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1159CG-5#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 20SSOP | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL2844BDR | IC REG CTRLR BST FLYBK CM 14SOIC | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13964 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.60000 | $2.6 |
| 3000 | $1.16356 | $3490.68 |
| 6000 | $1.12200 | $6732 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.