Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX1637EEE+T |
| LIXINC Part # | MAX1637EEE+T |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Сипаттама | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX1637EEE+T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX1637EEE+T |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - тұрақты ток коммутациялық контроллерлер |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс түрі: | Transistor Driver |
| функциясы: | Step-Down |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| топология: | Buck |
| шығу саны: | 1 |
| шығару фазалары: | 1 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 3.15V ~ 5.5V |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 200kHz ~ 300kHz |
| жұмыс циклі (макс): | 96% |
| синхронды түзеткіш: | Yes |
| сағатты синхрондау: | Yes |
| сериялық интерфейстер: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-QSOP |
| LTC3805EDD#PBF | IC REG CTRLR FLYBACK 10DFN | 1387 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3864HMSE#PBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 1128 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC9220B095MR-G | 16V INPUT STEP-DOWN DCDC CONTROL | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT8708ILWE#PBF | 80V BIDIRECTIONAL BUCK-BOOST CON | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM25141RGER | LM25141RGER | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3727LXEUH-1#PBF | HIGH EFFICIENCY, 2-PHASE SYNCHRO | 1126 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1950IGN#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 16SSOP | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1435ACG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 16SSOP | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3859ALHFE#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 38TSSOP | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3890HUH#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK/SEPIC 32QFN | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC7840EFE#TRPBF | DUAL PHASE/OUTPUT NON-SYNCH BOOS | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX8541EEE | PWM CONTROLLER | 4748 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3869IGN-2#PBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 2942 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10860 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.86200 | $4.862 |
| 2500 | $4.45659 | $11141.475 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.