Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TL431ACDBVTG4 |
| LIXINC Part # | TL431ACDBVTG4 |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу анықтамасы |
| Сипаттама | IC VREF SHUNT 36V 1% SOT23-5 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TL431ACDBVTG4 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TL431ACDBVTG4 |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу анықтамасы |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| сілтеме түрі: | Shunt |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.495V |
| кернеу - шығыс (макс): | 36 V |
| ток - шығыс: | 100 mA |
| төзімділік: | ±1% |
| температура коэффициенті: | - |
| шу - 0,1 Гц - 10 Гц: | - |
| шу - 10 Гц-тен 10 Гц-ке дейін: | - |
| кернеу – кіріс: | - |
| ток – жабдықтау: | - |
| ток – катод: | 600 µA |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23-5 |
| TL4050C10QDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6133A41+T | IC VREF SERIES 0.06% 8UMAX | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL431BVDMR2 | IC VREF SHUNT 36V 0.4% MICRO8 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL60007CIB825 | IC VREF SERIES 0.02% 8SOIC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TS822IZ-AP | IC VREF SHUNT 2% TO92-3 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ZR431GTC | IC VREF SHUNT 20V 2% SOT223 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TA76431AS,T6F(J | IC VREF 100MA LSTM | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL4050C41QDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM4050CEM3X-2.0/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX876BCPA | IC VREF SERIES 0.05% 8DIP | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM4050QCIM3X5.0/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SC431LCSK-.5TRT | IC VREF SHUNT 16V 0.5% SOT23-3 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD780BR | IC VREF SERIES/SHUNT 8SOIC | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10823 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.