Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TLV431ALP |
| LIXINC Part # | TLV431ALP |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу анықтамасы |
| Сипаттама | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TLV431ALP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TLV431ALP |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу анықтамасы |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| сілтеме түрі: | Shunt |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.24V |
| кернеу - шығыс (макс): | 16 V |
| ток - шығыс: | 20 mA |
| төзімділік: | ±1% |
| температура коэффициенті: | - |
| шу - 0,1 Гц - 10 Гц: | - |
| шу - 10 Гц-тен 10 Гц-ке дейін: | - |
| кернеу – кіріс: | - |
| ток – жабдықтау: | - |
| ток – катод: | 80 µA |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | TO-92-3 |
| LM4040CIM3X-2.5-TI | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE, | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT6654BHS6-1.25#WTRPBF | PREC WIDE S HI OUT DRV L N REF | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT6654BHS6-5#WTRPBF | PREC WIDE S HI OUT DRV L N REF | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT6654AMPS6-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% TSOT-23-6 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| REF3130AIDBZRG4 | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL4050C50QDBZR | TL4050C PRECISION MICROPOWER SHU | 17489 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL432AQDBVT | IC VREF SHUNT 36V 1% SOT23-5 | 2147 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ZRC400F02TA | IC VREF SHUNT 2% SOT23 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6191BESA | LOW-DROPOUT VOLTAGE REFERENCE | 1656 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1634BCS8-4.096#PBF | IC VREF SHUNT 0.05% 8SOIC | 6103 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM431SACMFX | IC VREF SHUNT 36V 2% SOT23F-3 | 2147484572 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATL432BIDBZR | IC VREF SHUNT 36V 0.5% SOT23-3 | 2293 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM4050BIM3-5.0+T | PRECISION MICROPOWER SHUNT VREF | 35893 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13989 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23000 | $0.23 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.