Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX6035BAUR50+T |
| LIXINC Part # | MAX6035BAUR50+T |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу анықтамасы |
| Сипаттама | IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX6035BAUR50+T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX6035BAUR50+T |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу анықтамасы |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| сілтеме түрі: | Series |
| шығыс түрі: | Fixed |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 5V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 10 mA |
| төзімділік: | ±0.5% |
| температура коэффициенті: | 75ppm/°C |
| шу - 0,1 Гц - 10 Гц: | 68µVp-p |
| шу - 10 Гц-тен 10 Гц-ке дейін: | 48µVrms |
| кернеу – кіріс: | 6.9V ~ 33V |
| ток – жабдықтау: | 100µA |
| ток – катод: | - |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23-3 |
| LM4128DMF-3.0 | THREE TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 1667 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL431BIDBZTG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% SOT23-3 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLVH431CDBZR | TLVH431 1.5% LOW-VOLTAGE WIDE-OP | 3363 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM431CCZX | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1004IS8-1.2#TRPBF | IC VREF SHUNT 0.3% 8SOIC | 3070 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADR5040BRTZ-R2 | PRECISION MICROPOWER SHUNT MODE | 1620 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM4050CIM3X-4.1/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1461BCS8-3.3#PBF | IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC | 1248 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM4040DIM3-8.2/NOPB | IC VREF SHUNT 8.192V SOT23-3 | 11888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1460EIS8-10#TRPBF | IC VREF SERIES 0.125% 8SOIC | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6652AHMS8-2.5#PBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1525 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6331SUR-T | PROGRAMMABLE RESET IC | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADR4533ARZ-R7 | IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC | 2767 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 19818 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.91000 | $1.91 |
| 2500 | $0.92400 | $2310 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.