Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу анықтамасы |
| Сипаттама | IC VREF SHUNT 0.075% 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LT1389BCS8-4.096#TRPBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу анықтамасы |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| сілтеме түрі: | Shunt |
| шығыс түрі: | Fixed |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 4.096V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 10 mA |
| төзімділік: | ±0.075% |
| температура коэффициенті: | 50ppm/°C |
| шу - 0,1 Гц - 10 Гц: | 80µVp-p |
| шу - 10 Гц-тен 10 Гц-ке дейін: | - |
| кернеу – кіріс: | - |
| ток – жабдықтау: | - |
| ток – катод: | 1 µA |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| MCP1501-30E/SN | IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC | 2405 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL60002CIH312Z-TK | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 1838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT6658BHDE-3#PBF | PRECDUALOUTPT,HIGHCURR,LOWNOISE, | 1115 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6008BESA | VOLTAGE REFERENCE | 2487 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ZTL431AFTA | IC VREF SHUNT 20V 1% SOT23 | 1025 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6652AHMS8-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6034AEXR25-T | VOLTAGE REFERENCE | 18427 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV431ACDBVRG4 | IC VREF SHUNT 6V 1% SOT23-5 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLVH431AQDBZR | IC VREF SHUNT 18V 1% SOT23-3 | 11618 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| REF192ESZ-REEL7 | IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC | 6419 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL431CPWR | TL431 - ADJUSTABLE PRECISION SHU | 3233 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6045BEUR-T | LDO VOLTAGE REFERENCES | 20690 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6138CEXR50 | VOLTAGE REFERENCE | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10848 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.20000 | $4.2 |
| 2500 | $4.10526 | $10263.15 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.