Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TSM1011AIST |
| LIXINC Part # | TSM1011AIST |
| Өндіруші | STMicroelectronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу анықтамасы |
| Сипаттама | IC VREF SERIES 1% 8MINISO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TSM1011AIST ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TSM1011AIST |
| Бренд: | STMicroelectronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу анықтамасы |
| Өндіруші: | STMicroelectronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| сілтеме түрі: | Series |
| шығыс түрі: | Fixed |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.545V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| ток - шығыс: | 1 mA |
| төзімділік: | ±1% |
| температура коэффициенті: | - |
| шу - 0,1 Гц - 10 Гц: | - |
| шу - 10 Гц-тен 10 Гц-ке дейін: | - |
| кернеу – кіріс: | 4.5V ~ 28V |
| ток – жабдықтау: | 50mA |
| ток – катод: | - |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-MiniSO |
| ADR06AKS-R2 | PRECISION 3.0V VOLTAGE REFERENCE | 3500 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL431BCDRG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% 8SOIC | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| REF03GP | 2.5V VOLTAGE REFERENCE | 31560 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| REF3440IDBVR | IC VREF SER 4.096V 0.05% SOT23-6 | 1937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM385Z-1.2G | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 18608 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM4040CIM3X-2.5/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 10984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL4050C25IDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 1571 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD588TQ/883B | VOLTAGE REFERENCE, 5V, BIPOLAR, | 2841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM285AMX-1.2 | VOLTAGE REFERENCE | 3358 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| REF3140AIDBZTG4 | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| REF02EZ | IC VREF SERIES 0.3% 8CERDIP | 1153 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6655CHMS8-2.5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1196 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM4040D25IDBZT | IC VREF SHUNT 1% SOT23-3 | 1321 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10852 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11000 | $1.11 |
| 4000 | $0.53424 | $2136.96 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.