Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6127N19DMR-G |
| LIXINC Part # | XC6127N19DMR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - бақылаушылар |
| Сипаттама | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6127N19DMR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6127N19DMR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - бақылаушылар |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Voltage Detector |
| бақыланатын кернеулер саны: | 1 |
| кернеу – табалдырық: | 1.9V |
| шығару: | Open Drain or Open Collector |
| қалпына келтіру: | Active Low |
| күту уақытын қалпына келтіру: | 340ms Minimum |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-25 |
| XC6136C14BNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6129C21J9R-G | IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6127C28E7R-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6127N50GMR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6129N50FNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6136N15BNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6129N15DNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6704SKA | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-8 | 2500 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6129N18F9R-G | IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6129N27C7R-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6127N22KNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6127C28B7R-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6127C27BNR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10969 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21523 | $0.21523 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.