Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX6384XS28D3+T |
| LIXINC Part # | MAX6384XS28D3+T |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - бақылаушылар |
| Сипаттама | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX6384XS28D3+T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX6384XS28D3+T |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - бақылаушылар |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | Simple Reset/Power-On Reset |
| бақыланатын кернеулер саны: | 1 |
| кернеу – табалдырық: | 2.8V |
| шығару: | Push-Pull, Totem Pole |
| қалпына келтіру: | Active Low |
| күту уақытын қалпына келтіру: | 140ms Minimum |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-82A, SOT-343 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SC-70-4 |
| MAX6831SDUT+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-80849CLPF-B7ATFG | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6388XS38D3-T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SC70-4 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| X5043S8 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6734KASYD3+G24 | IC SUPERVISOR PWR MGMT | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MXD1818XR31+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-80808CNPF-B9MTFG | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6346UR43+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| X40030S14I-BT1 | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 14SOIC | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| X4323V8I-2.7A | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS1920-18-T | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL SOT23-5 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6456UT26S+ | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6384LT42D1+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6UDFN | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10982 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.