Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | S-80143BLPF-JE4TFU |
| LIXINC Part # | S-80143BLPF-JE4TFU |
| Өндіруші | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - бақылаушылар |
| Сипаттама | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | S-80143BLPF-JE4TFU ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | S-80143BLPF-JE4TFU |
| Бренд: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - бақылаушылар |
| Өндіруші: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| сериясы: | S-801 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Voltage Detector |
| бақыланатын кернеулер саны: | 1 |
| кернеу – табалдырық: | 4.3V |
| шығару: | Push-Pull, Totem Pole |
| қалпына келтіру: | Active Low |
| күту уақытын қалпына келтіру: | 65ms Minimum |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 4-SMD, Flat Leads |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SNT-4A |
| BU4334F-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4SOP | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6122A534MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6326XR24+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 3467 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ASM810SEURF-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 | 18937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP1316MT-30HE/OT | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 3661 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV305LSQ23T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 78843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R3111Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 423825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6394US317D2/V+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 18426 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6468XS22D3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 1817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R3112Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADM1817-20AKS-RL7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 27925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6389XS44D3+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SC70-4 | 132440968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6351UVUT+ | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 | 3380 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10994 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29192 | $0.29192 |
| 5000 | $0.28599 | $1429.95 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.