Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6122C741MR-G |
| LIXINC Part # | XC6122C741MR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - бақылаушылар |
| Сипаттама | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6122C741MR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6122C741MR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - бақылаушылар |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Watchdog Circuit |
| бақыланатын кернеулер саны: | 1 |
| кернеу – табалдырық: | 4.1V |
| шығару: | Open Drain or Open Collector |
| қалпына келтіру: | Active Low |
| күту уақытын қалпына келтіру: | 800ms Typical |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-25 |
| BU4343G-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5SSOP | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6121C343MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1003NB32I-I6T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-6A | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R3114N071A-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| APX803S05-26SR-7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23 | 15957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL88001IE44Z-TK | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX706TCUA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX | 5286 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6123E419MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS3124J12DBVR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 8870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6327UR29-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 | 10847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6124E736ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2902-2CGN#TRPBF | IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 16SSOP | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6723AUTWGD3+ | IC SUPERVISOR PWR SUP MGMT CIRC | 1138 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10895 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51050 | $0.5105 |
| 3000 | $0.50695 | $1520.85 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.