Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LP3470A293DBVR |
| LIXINC Part # | LP3470A293DBVR |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - бақылаушылар |
| Сипаттама | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LP3470A293DBVR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LP3470A293DBVR |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - бақылаушылар |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Simple Reset/Power-On Reset |
| бақыланатын кернеулер саны: | 1 |
| кернеу – табалдырық: | 2.93V |
| шығару: | Open Drain or Open Collector |
| қалпына келтіру: | Active Low |
| күту уақытын қалпына келтіру: | 619ms Typical |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23-5 |
| MAX6392KA23+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-8 | 10829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS3847085DBVT | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1328 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6122E535MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6121F545MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6394US455D3+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 2271 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-80857CNMC-B9IT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| APX810S00-44SA-7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1000C32-N4T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BU4245G-MTR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5SSOP | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6122E640ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6318LHUK29CY+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6122A740MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6124E542MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13015 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.65000 | $1.65 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.