Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | S-80927CLNB-G6XT2G |
| LIXINC Part # | S-80927CLNB-G6XT2G |
| Өндіруші | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - бақылаушылар |
| Сипаттама | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | S-80927CLNB-G6XT2G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | S-80927CLNB-G6XT2G |
| Бренд: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - бақылаушылар |
| Өндіруші: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| сериясы: | S-809xxC |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| түрі: | Voltage Detector |
| бақыланатын кернеулер саны: | 1 |
| кернеу – табалдырық: | 2.7V |
| шығару: | Push-Pull, Totem Pole |
| қалпына келтіру: | Active Low |
| күту уақытын қалпына келтіру: | 18ms Minimum |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-82A, SOT-343 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SC-82AB |
| TC54VN2402EMB713 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT89-3 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1009N26I-M5T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1038 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6793TPLD2+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL 20TQFN | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1003CB44I-I6T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-6A | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM809M3-4.63 | IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT FI | 48479 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6390XS31D7+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 9428 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6124A726ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-80856CLNB-B7HT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6377XR26 | IC SUPERVISOR UL LO PWR VOLT DET | 2740 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6383LT25D3+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6UDFN | 2870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BD48E45G-MTR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5SSOP | 3608 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1000N16-M5T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-80919CNMC-G8PT2U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10840 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31970 | $0.3197 |
| 3000 | $0.31970 | $959.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.