Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | R3116N401A-TR-FE |
| LIXINC Part # | R3116N401A-TR-FE |
| Өндіруші | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - бақылаушылар |
| Сипаттама | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | R3116N401A-TR-FE ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | R3116N401A-TR-FE |
| Бренд: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - бақылаушылар |
| Өндіруші: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| сериясы: | R3116x |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Voltage Detector |
| бақыланатын кернеулер саны: | 1 |
| кернеу – табалдырық: | 4V |
| шығару: | Open Drain or Open Collector |
| қалпына келтіру: | Active Low |
| күту уақытын қалпына келтіру: | 85ms Minimum |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23-5 |
| S-1000N17-I4T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX698CPA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP | 575604 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-80150ANPF-JDBTFU | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HIP6502CB-T | IC SUP (CONT FACTORY FOR TECH) | 1858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BD5249FVE-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5VSOF | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX691CPE+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP | 759369 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX818MCSA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 512007 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADM693AR-REEL | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC | 5417 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2774L-23YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 3859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-80813CLNB-B7RT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2774N-25YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6123A542ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6123A442ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10895 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29203 | $0.29203 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.