Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX34440ETLA1+T |
| LIXINC Part # | MAX34440ETLA1+T |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - қоректену контроллері, мониторлар |
| Сипаттама | IC PS MANAGER PMBUS 6CH 40TQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX34440ETLA1+T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX34440ETLA1+T |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - қоректену контроллері, мониторлар |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қолданбалар: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| кернеу – кіріс: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 2.7V ~ 5.5V |
| ток – жабдықтау: | 2.5 mA |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 40-TQFN (6x6) |
| LTC2992HDE#TRPBF | IC PWR MONITOR DUAL WIDE 16DFN | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1632 | POWER-FAIL AND RESET CONTROLLER | 6009 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC4151IDD-1#PBF | IC CURRENT MONITOR(12BIT) 10DFN | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3766MPUFD#PBF | IC CONTROLLER SYNCH 28QFN | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2945HUD#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12QFN | 2161 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL62392CHRTZ-T | IC PWR SUPPLY CTRLR 28TQFN | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ES1021QI | IC CTRLR HOT SWAP QFN | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2945CUD-1#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12-QFN | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TEA1892TS/1H | IC SECONDARY SIDE CTRLR 6TSOP | 3813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV360SNT1G | IC REG OVLO 20V 5TSOP | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG3543N | IC POWER SUPPLY SUPERVISOR 16DIP | 9486 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADM1168ASTZ-RL7 | SUPER SEQUENCER AND MONITOR WITH | 1325 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3804EFE#PBF | IC SECONDARY SIDE CTRLR 28TSSOP | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10912 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.73100 | $3.731 |
| 2500 | $3.45041 | $8626.025 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.