Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LTC4269IDKD-2#PBF |
| LIXINC Part # | LTC4269IDKD-2#PBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - Ethernet арқылы қуат (poe) контроллерлері |
| Сипаттама | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 32DFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LTC4269IDKD-2#PBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LTC4269IDKD-2#PBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - Ethernet арқылы қуат (poe) контроллерлері |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Controller (PD), DC/DC |
| арналар саны: | 1 |
| қуат - макс: | 25.5 W |
| ішкі қосқыш(тар): | Yes |
| көмекші мағына: | Yes |
| стандарттар: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| кернеу – қоректендіру: | 37.2V ~ 60V |
| ток – жабдықтау: | 1.35mA (Max) |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 32-WFDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 32-DFN (7x4) |
| SI3480-A01-GMR | IC POE CNTRL 4/8 PORT 20QFN | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP1082DER2G | SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO | 18284 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT4275BHDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCZ34670EGR2 | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 20SOIC | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS2378DDAR | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOPWR | 24626 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT4294HDD#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP1092DBRG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8TSSOP | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC4263IDE#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 14DFN | 4192 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC4267CGN-3#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16SSOP | 1201 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC4257IDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8DFN | 1904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI3471A-A01-IMR | SINGLE ETHERNET PORT 90W 802.3BT | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP1090DG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOIC | 2211106 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS2388RTQT | IC POE CNTRL 8 CHANNEL 56QFN | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10884 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75474 | $4.75474 |
| 208 | $4.59938 | $956.67104 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.