Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ZNBG2000X10TC |
| LIXINC Part # | ZNBG2000X10TC |
| Өндіруші | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - қуатты басқару - мамандандырылған |
| Сипаттама | IC GENERATOR 2BIAS 2.2V 10-MSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ZNBG2000X10TC ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ZNBG2000X10TC |
| Бренд: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - қуатты басқару - мамандандырылған |
| Өндіруші: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| қолданбалар: | Bias Controller |
| ток – жабдықтау: | 24mA |
| кернеу – қоректендіру: | 5V ~ 12V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 80°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-MSOP |
| PT8A3234PE | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WM8326GEFL00E/RV | IC REG BUCK 81QFN | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS3709-BQFM-02 | IC REGULATOR 32QFN | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX16922ATPG/V+ | IC DCDC CONV STPDN DL LDO 20TQFN | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PT8A3270PEX | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP3906SQ-TKXII/NOPB | IC REG BUCK/LDO DUAL 1.5A 300MA | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5043ETN+T | IC PWR W/MOSFET HS 56-TQFN | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC34PF8100CGEP | IC POWER MANAGEMENT I.MX8QM | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PACVGA200QR | VGA PORT COMPANION 75OHM 24QSOP | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX17014AETM+T | IC PWR SUPPLY MULT-OUTP 48TQFN | 5833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL97522IRZ-TK | IC SUPPLY CTRL 4CH TFT-LCD 38QFN | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT73C213 | IC PWR MGMT FOR MOBILES 32QFN | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| U6803B-MFP | IC DRIVER TRPL THERMAL MON 8SOIC | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10905 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.