Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT9711AGS |
| LIXINC Part # | RT9711AGS |
| Өндіруші | Richtek |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - қуатты тарату қосқыштары, жүк драйверлері |
| Сипаттама | IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1 8SOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT9711AGS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT9711AGS |
| Бренд: | Richtek |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - қуатты тарату қосқыштары, жүк драйверлері |
| Өндіруші: | Richtek |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| коммутатор түрі: | USB Switch |
| шығу саны: | 1 |
| қатынасы - кіріс:шығыс: | 1:1 |
| шығыс конфигурациясы: | High Side |
| шығыс түрі: | N-Channel |
| интерфейс: | On/Off |
| кернеу – жүктеме: | 2.5V ~ 5.5V |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | Not Required |
| ток - шығыс (макс): | 1.5A |
| rds on (тип): | 90mOhm |
| енгізу түрі: | Non-Inverting |
| Ерекше өзгешеліктері: | Status Flag |
| ақаудан қорғау: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOP |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| VNS3NV04DTR-E | IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 8SO | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L9820D013TR | IC PWR DRIVER 1:1 8SO | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2004-1.2YM5 | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-5 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VB027SP-E | IC PWR DRVR BIPOLAR 1:1 PWRSO10 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BUK2914-50SYTS,127 | IC PWR TOPFET HI SIDE SOT263B-01 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VN750LS13TR | IC PWR DRVR HI SIDE M0-3 41V 8SO | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IRSF3021L | IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 SOT223 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VN820SP13TR | IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1640 | IC PWR DRIVER P-CHAN 1:1 16DIP | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VN330SP-32-E | IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PI5PD2069UEE | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XRP2526ID-1-F | IC PWR SWITCH USB 1:2 8SOIC | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VNV35NV04TR-E | IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10999 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.