Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ISL6730BFUZ |
| LIXINC Part # | ISL6730BFUZ |
| Өндіруші | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - pfc (қуат факторын түзету) |
| Сипаттама | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ISL6730BFUZ ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ISL6730BFUZ |
| Бренд: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - pfc (қуат факторын түзету) |
| Өндіруші: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| режимі: | Continuous Conduction (CCM) |
| жиілікті ауыстырып қосу: | 64kHz |
| ағымдағы - іске қосу: | 106 µA |
| кернеу – қоректендіру: | 15V ~ 20V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-MSOP |
| UC2854BQ | 1.5A, 120KHZ BIPOLAR, PQCC20 | 6170 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1248CS#TRPBF | IC PFC CTR AVERAGE 300KHZ 16SOIC | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UCC2819APWR | UCC2819A BICMOS POWER FACTOR PRE | 2488 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UCC2818MDREP | IC PFC CTR AVERAGE 220KHZ 16SOIC | 2689 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L4981BD | IC PFC CTR AVER CURR 100KHZ 20SO | 1750 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L6563ATR | IC PFC CTRLR TRANSITION 14SO | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UC2852N | UC2852 HIGH POWER-FACTOR PRE-REG | 6386 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP1910A65DWR2G | POWER FACTOR CONTROLLER, CURRENT | 2925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UC3854NG4 | UC3854 HIGH POWER FACTOR PRE-REG | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UCC28516DW | UCC28516 ADVANCED PFC/PWM COMBIN | 17226 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL6730BFUZ-T | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PFS7525H | IC PFC CTRLR CCM 123KHZ 16ESIP | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TEA19162T/2J | IC PFC CTRLR DCM 134KHZ 8SO | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10848 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.35270 | $1.3527 |
| 1960 | $1.30297 | $2553.8212 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.