Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LV8549M-TLM-H |
| LIXINC Part # | LV8549M-TLM-H |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - мотор драйверлері, контроллер |
| Сипаттама | IC MTR DRVR BIPOLAR 4-16V 10MFPS |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LV8549M-TLM-H ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LV8549M-TLM-H |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - мотор драйверлері, контроллер |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| қозғалтқыш түрі - қадамдық: | Bipolar |
| қозғалтқыш түрі - айнымалы ток, тұрақты ток: | - |
| функциясы: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| шығыс конфигурациясы: | Half Bridge (4) |
| интерфейс: | Parallel |
| технология: | Bi-CMOS |
| қадамдық рұқсат: | - |
| қолданбалар: | General Purpose |
| ток - шығыс: | 1A |
| кернеу – қоректендіру: | 4V ~ 16V |
| кернеу – жүктеме: | 4V ~ 16V |
| Жұмыс температурасы: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-LSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-MFPS |
| BA6247 | IC MOTOR DRIVER 8V-18V 10HSIP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LV8827LF-TLM-H | IC MOTOR DRIVER 8V-35V 24VQFN | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMC4331A-LA | IC MOTOR DRIVER 32QFN | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UC3625NG4 | IC MOTOR DRIVER 10V-18V 28DIP | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| A3959SLBTR | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 24SOIC | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| A3955SLBTR | IC MTR DRV BIPLR 4.5-5.5V 16SOIC | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| A3932SLDTR-T | IC MOTOR DRIVER 18V-50V 38TSSOP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| U209B-MFPG3 | IC MOTOR DRIVER 13V-16.8V 16SO | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMC4671-ES | IC MOTOR DRIVER MULTIPHASE 76QFN | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMC5160-TA | IC MTR DRVR BIPOLAR 8-60V 48TQFP | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DRV3210QPHPRQ1 | IC MTR DRIVER 5.3V-28.5V 48HTQFP | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP5426SN13T1 | IC MOTOR DRIVER 12V 5TSOP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM628N-6/NOPB | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 28DIP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10974 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.