Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | IRSM836-035MATR |
| LIXINC Part # | IRSM836-035MATR |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - мотор драйверлері, контроллер |
| Сипаттама | IRSM836 - INTELLIGENT POWER MODU |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | IRSM836-035MATR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | IRSM836-035MATR |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - мотор драйверлері, контроллер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қозғалтқыш түрі - қадамдық: | - |
| қозғалтқыш түрі - айнымалы ток, тұрақты ток: | AC, Synchronous |
| функциясы: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| шығыс конфигурациясы: | Half Bridge (3) |
| интерфейс: | Parallel |
| технология: | UMOS |
| қадамдық рұқсат: | - |
| қолданбалар: | Appliance |
| ток - шығыс: | 3A |
| кернеу – қоректендіру: | 13.5V ~ 16.5V |
| кернеу – жүктеме: | 400V (Max) |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 36-PowerVQFN |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 36-PQFN (12x12) |
| DRV8353RHRGZR | IC MTR DRV MULTIPHAS 6-95V 48QFN | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L6470HTR | IC MTR DRV BIPLR 3.3/5V 28HTSSOP | 14403 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPIC2060ADFDRG4 | IC MOTOR DRVR 3.3/5/12V 56HTSSOP | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IMC101TT038XUMA1 | IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V TSSOP-38 | 2815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| A5984GLPTR-T | IC MTR DRV BIPOLAR 8-40V 24TSSOP | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BU24024GU-E2 | IC MTR DRV BIPLR 2.7-3.6V 85VCSP | 3479 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC34GD3000EPR2 | IC MOTOR DRIVER 6V-58V 56QFN | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LB11847-E | MOTION CONTROL ELECTRONIC | 1452 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MP6508GF | IC MTR DRV BIPLR 2.7-18V 16TSSOP | 945939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L99H01XP | IC MOTOR DRVR 6V-28V 36POWERSSO | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ZXBM2004Q16TC | IC MOTOR DRIVER 4.7V-18V 16QSOP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP8025T-115E/MP | IC MOTOR DRIVER 6V-19V 40QFN | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| E-L6258EX | IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12603 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.13000 | $3.13 |
| 2000 | $3.13000 | $6260 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.