Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | FAN7387N |
| LIXINC Part # | FAN7387N |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - жарықтандыру, балластты реттегіштер |
| Сипаттама | IC BALLAST CNTRL 22KHZ 8DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | FAN7387N ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | FAN7387N |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - жарықтандыру, балластты реттегіштер |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | Ballast Controller |
| жиілігі: | 18kHz ~ 22kHz |
| кернеу – қоректендіру: | 11V ~ 14V |
| ток – жабдықтау: | 800 µA |
| ток - шығыс көзі/раковина: | - |
| күңгірттену: | No |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-DIP |
| MIC4826BMM-TR | IC EL LAMP DRIVER 1KHZ 8MSOP | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IRS2166DSPBF | IC PFC/BALLAST CNTL 46KHZ 16SOIC | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UBA2015P/1,112 | IC CFL/TL CNTRL 600V 20DIP | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX753CSE+ | IC CTRLR CCFL BACKLIGHT 16SOIC | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IR2156PBF | IC BALLAST CNTRL 44KHZ 14DIP | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX8709BETI+ | IC CCFL CNTRL 300KHZ 28TQFN | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LX6512CD-TR | IC CCFL CNTRL 16SOIC | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UBA20272T/1,518 | IC CFL/TL DRIVER 100KHZ 20SO | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UBA2072T/N1,518 | IC CCFL/EEFL CNTRL 46.6KHZ 28SO | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L6520 | IC CFL/TL CNTRL 47.2KHZ 8SO | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1996AETI+ | IC CCFL CNTRL BACKLIGHT 28QFN | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UBA2072TS/N1,518 | IC CCFL/EEFL CNTL 46.6KHZ 28SSOP | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS3992Z-09P+W | IC CCFL CNTRL 80KHZ 16SOIC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10850 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.