Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AB-EZPC-96 |
| LIXINC Part # | AB-EZPC-96 |
| Өндіруші | American Bright |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - жетекші драйверлер |
| Сипаттама | 400MA, 8-PIN, DFN PACKAGE, AC EZ |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AB-EZPC-96 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AB-EZPC-96 |
| Бренд: | American Bright |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - жетекші драйверлер |
| Өндіруші: | American Bright |
| сериясы: | AB-EZPC |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Linear |
| топология: | - |
| ішкі қосқыш(тар): | Yes |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - қоректендіру (мин): | 1.8V |
| кернеу - қоректендіру (макс): | 40V |
| кернеу - шығыс: | - |
| ток - шығыс / арна: | - |
| жиілігі: | - |
| күңгірттену: | PWM |
| қолданбалар: | Automotive, Lighting |
| Жұмыс температурасы: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 6-WDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-DFN (2x2) |
| MPQ3387LGRT-AEC1-Z | AUTOMOTIVE GRADE. STEP-UP, 6 STR | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LNK415LG | IC LED DRIVER OFFL DIM ESIP-7F | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL97634ART26Z-TK | IC LED DRIVR WHITE BCKLGT 8-TDFN | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX25610AATEY+ | SYNCHRONOUS BUCK AND BUCK-BOOST | 5290 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT8468AGS | IC LED DRIVER OFFL DIM 1A 7SOP | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BD81A04EFV-ME2 | IC LED DRIVER | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPQ4425BGQBE-AEC1-P | HIGH-EFFICIENCY, 1.5A, 36V, 400K | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS3691B-ZTSP | IC LED DRIVER LIN 400MA 20TSSOP | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SC5012MLTRT | IC LED DRIVER CTRLR | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS1612-FSZR | IC LED DRIVER OFFL DIM 16SOIC | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LV5216CS-TE-L-E | IC LED DRIVER RGLTR 38.4MA 36WLP | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX20077ATCEX/VY+ | IC SWITCH | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC3220IPF-1 | IC LED DRIVER REGULATOR | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10958 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55125 | $0.55125 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.