Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LC5225S |
| LIXINC Part # | LC5225S |
| Өндіруші | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - жетекші драйверлер |
| Сипаттама | IC LED DRVR OFFL DIM 400MA 8SOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LC5225S ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LC5225S |
| Бренд: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - жетекші драйверлер |
| Өндіруші: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| түрі: | AC DC Offline Switcher |
| топология: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| ішкі қосқыш(тар): | Yes |
| шығу саны: | 1 |
| кернеу - қоректендіру (мин): | 25V |
| кернеу - қоректендіру (макс): | 400V |
| кернеу - шығыс: | - |
| ток - шығыс / арна: | 400mA |
| жиілігі: | - |
| күңгірттену: | PWM |
| қолданбалар: | - |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOP |
| SP6686ER-L/TR | IC LED DRIVER RGLTR 400MA 10DFN | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPQ4425AGQB-AEC1-P | HIGH EFFICIENCY 1.5A, 36V, 2.2MH | 1351 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2791LD-L/NOPB | LED DRIVER, 2-SEGMENT, CMOS | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MP3304CDD-LF-Z | IC LED DRIVER | 5936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MP3307GJ-Z | 2.7V-5.5VIN, 35V, UP TO 2.2MHZ B | 3916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3763EFE#TRPBF | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP | 3330 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MP4032-1GS | IC LED DRIVER | 855891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV9910BNG-G | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16SOIC | 1213 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCL30082B2DR2G | IC LED DVR CURR MODE 8SOIC | 18489 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPQ2483ADQ-LF-Z | INDUSTRIAL GRADE, 2.5A/55V PROG | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1576ETG | WHITE LED 1X/1.5X CHARGE PUMP | 39192 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MP1518DJE-LF-Z | IC LED DRIVER | 3824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS61195RUYR | IC LED DRIVER RGLTR DIM 28WQFN | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10908 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.22960 | $1.2296 |
| 1000 | $1.22960 | $1229.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.