Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TLC5917ING4 |
| LIXINC Part # | TLC5917ING4 |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - жетекші драйверлер |
| Сипаттама | IC LED DRIVER LINEAR 120MA 16DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TLC5917ING4 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TLC5917ING4 |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - жетекші драйверлер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Linear |
| топология: | Shift Register |
| ішкі қосқыш(тар): | Yes |
| шығу саны: | 8 |
| кернеу - қоректендіру (мин): | 3V |
| кернеу - қоректендіру (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс: | 20V |
| ток - шығыс / арна: | 120mA |
| жиілігі: | 30MHz |
| күңгірттену: | - |
| қолданбалар: | Signage |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-PDIP |
| MAX8630XETD18+ | 125MILLI AMP 1X/1.5X CHARGE PUMP | 5723 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS60231RGTRG4 | IC LED DRVR RGLTR DIM 25MA 16QFN | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC5948ADBQ | IC LED DRIVER LINEAR 60MA 24SSOP | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AL16937-30BAS7-13 | LED OFFLINE DRIVER,SO-8EP,T&R,4K | 4756 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX20051AAUD/V+T | IC LED DVR 2A SYNC BUCK TSSOP | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS92200D1DDCR | TPS92200D1DDCR | 30639916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BD81A74EFV-ME2 | PWR MGMT SWITCHING REGULATOR | 3318 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS31BL3508A-TTLS2-TR | IC MOSFET SW 40V STEPUP TSOT23-6 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT8393EUFDM#PBF | 60VIN, 100VOUT SYNC BUCK-BOOST L | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3761EMSE#PBF | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16MSOP | 9540 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BD8378FV-ME2 | 8CH LED DRIVER IC WITH 3-LINE SE | 3385 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC5940RHBR | IC LED DRIVER LIN 120MA 32VQFN | 7245 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCL30051DR2G | LED DRIVER, 1-SEGMENT, PDSO16 | 49861 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10855 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.27200 | $1.272 |
| 425 | $1.27200 | $540.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.