Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SC1205CSTRT |
| LIXINC Part # | SC1205CSTRT |
| Өндіруші | Semtech |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - қақпа жүргізушілері |
| Сипаттама | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SC1205CSTRT ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SC1205CSTRT |
| Бренд: | Semtech |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - қақпа жүргізушілері |
| Өндіруші: | Semtech |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| басқарылатын конфигурация: | Half-Bridge |
| арна түрі: | Synchronous |
| жүргізушілер саны: | 2 |
| қақпа түрі: | N-Channel MOSFET |
| кернеу – қоректендіру: | 4.15V ~ 6V |
| логикалық кернеу - vil, vih: | 0.8V, 2V |
| ток - ең жоғары шығыс (көз, раковина): | 3A, 3A |
| енгізу түрі: | Non-Inverting |
| жоғары бүйірлік кернеу - макс (жүктеу): | 25 V |
| көтерілу/төмендеу уақыты (типі): | 14ns, 12ns |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SO |
| IXDN502D1T/R | IC GATE DRVR LOW-SIDE 6DFN | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IRS2332DJTRPBF | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 44PLCC | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM5111-1MY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC4431EJA | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8CERDIP | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IR2106STR | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IRS21953SPBF | IC GATE DRVR HALF BRD/LOW 16SOIC | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC4424BM | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IR2112-1PBF | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 14DIP | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HIP6602ACBT-T | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 3416 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV75215DB001R2G | NCV75215DB001R2G | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP51820AMNTWG | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE HI SPD | 4368 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IGD616 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE MODULE | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL78444AVEZ | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 14HTSSOP | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10879 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.