Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | IRS2106PBF |
| LIXINC Part # | IRS2106PBF |
| Өндіруші | IR (Infineon Technologies) |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - қақпа жүргізушілері |
| Сипаттама | IC GATE DRV HI-SIDE/LO-SIDE 8DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | IRS2106PBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | IRS2106PBF |
| Бренд: | IR (Infineon Technologies) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - қақпа жүргізушілері |
| Өндіруші: | IR (Infineon Technologies) |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| басқарылатын конфигурация: | High-Side or Low-Side |
| арна түрі: | Independent |
| жүргізушілер саны: | 2 |
| қақпа түрі: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| кернеу – қоректендіру: | 10V ~ 20V |
| логикалық кернеу - vil, vih: | 0.8V, 2.5V |
| ток - ең жоғары шығыс (көз, раковина): | 290mA, 600mA |
| енгізу түрі: | Non-Inverting |
| жоғары бүйірлік кернеу - макс (жүктеу): | 600 V |
| көтерілу/төмендеу уақыты (типі): | 100ns, 35ns |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-PDIP |
| LM5100CSD/NOPB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC4626EOE713 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 16SOIC | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FAN3227CMX | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 14173480 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 2DMB51008CC | GATE DRIVER (+15V,-10V) | 1113 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5055BASA+ | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 5785 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BD16952EFV-ME2 | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 24HTSSOP | 8693 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IR2125STRPBF | IC GATE DRVR HIGH-SIDE 16SOIC | 2417 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM5104M-TI | HALF BRIDGE BASED PERIPHERAL DRI | 2805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IRS21091STRPBF | IRS21091 - GATE DRIVER | 2360 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FAN7383MX | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SOP | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM5107MAX/NOPB | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 1259810976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC426MJA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8CERDIP | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS28225TDRQ1 | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 3243 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10939 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.42000 | $2.42 |
| 10 | $2.17136 | $21.7136 |
| 100 | $1.74515 | $174.515 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.