Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX78615+PPM/C01T |
| LIXINC Part # | MAX78615+PPM/C01T |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - энергияны өлшеу |
| Сипаттама | IC ENERGY MEAS PROC 3PH TQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX78615+PPM/C01T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX78615+PPM/C01T |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - энергияны өлшеу |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Discontinued at Digi-Key |
| кіріс кедергісі: | - |
| өлшеу қатесі: | - |
| кернеу - кіріс/шығыс жоғары: | 2V |
| кернеу - енгізу/шығару төмен: | 0.8V |
| ток – жабдықтау: | 8.1mA |
| кернеу – қоректендіру: | 3 V ~ 3.6 V |
| метр түрі: | 3 Phase |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 24-TQFN (4x4) |
| 78M6610+LMU/D01 | IC ENERGY MM PROCESSOR 24TQFN | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 78M6631-IM/F/P2 | IC POWER MEAS/MON 3 PHASE 56TQFN | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71M6543GHT-IGT/F | IC ENERGY METER 100-LQFP | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71M6203-ILR/F | IC POWER METER 3-PHASE 8SOIC | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP3910-E/ML | IC ENERGY METER FRONT 2CH 20-QFN | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71M6515H-IGTW/F | IC ENERGY METER AFE 3PH 64LQFP | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 78M6613-IMR/F/PSU | IC PWR MEASUREMENT AC 32SQFN | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71M6531F-IMR/F | IC ENERGY METER 256KB 68-QFN | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71M6545T-IGT/F | IC ENERGY METER 64-LQFP | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADE7768ARZ-RL | IC ENERGY METERING 1PHASE 16SOIC | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 78M6613-IM/F/PW6 | IC PWR MEASUREMENT 1PH AC 32SQFN | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 78M6610+PSU/B48T | IC ENERGY MEASUREMENT 24TQFN | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STPM14ATR | IC ENERGY METER 1 PHASE 20TSSOP | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10966 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.