Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AT49F008AT-90RI |
| LIXINC Part # | AT49F008AT-90RI |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 44SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AT49F008AT-90RI ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AT49F008AT-90RI |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | FLASH |
| технология: | FLASH |
| жад көлемі: | 8Mb (1M x 8, 512K x 16) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | - |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 50µs |
| қол жеткізу уақыты: | 90 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 4.5V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 44-SOIC (0.525", 13.34mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 44-SOIC |
| MT35XL256ABA2G12-0AAT | IC FLASH 256MBIT XCCELA 24TPBGA | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT46H32M32LFCG-6 IT:A TR | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 152VFBGA | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT53D1G32D4NQ-062 WT ES:D | LPDDR4 32G 1GX32 FBGA QDP | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT53B1DBNP-DC | IC DRAM 200WFBGA | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7024S17JI8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT53D768M64D8SQ-053 WT ES:E TR | IC DRAM 48GBIT 1866MHZ 556VFBGA | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S99-50263 | IC FLASH NOR | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7050S25PQF | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 132PQFP | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29F1T08CLHBBG1-3R:B | IC MLC 128GX8 272VBGA | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29C4G48MAZAPAKD-5 IT TR | IC FLASH RAM 4GBIT PAR 137TFBGA | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29GL064S90BHA043 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48FBGA | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M58LR128KT85ZB6E | IC FLASH 128MBIT PAR 56VFBGA | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EDFA364A3MA-GD-F-R TR | IC DRAM 16GBIT PARALLEL 800MHZ | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10912 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.